2024 yılı için fiyatlarımız güncellenmiştir.

Ana SayfaBlogE-Posta PazarlamaEtkileşimi ve Dönüşümleri Artırmak İçin Kanıtlanmış Bir Strateji

Etkileşimi ve Dönüşümleri Artırmak İçin Kanıtlanmış Bir Strateji

E-posta pazarlama, kitleleriyle bağlantı kurmak ve dönüşümleri artırmak isteyen işletmeler, markalar ve bireyler için en etkili dijital pazarlama kanallarından biri olmayı sürdürüyor.

Bu içeriğimizde, e-posta pazarlamanın önemini ve pazarlama çabalarını optimize etmek isteyen herkese nasıl fayda sağlayabileceğini ilgili rapor ve analizlerle destekleyerek bahsedeceğiz.

E-posta Pazarlamanın Önemi

  • Yüksek yatırım getirisi: Data & Marketing Association tarafından yapılan bir araştırmaya göre, e-posta pazarlaması harcanan her 1 Dolar için ortalama 42 Dolar yatırım getirisine (ROI) sahip ve bu da onu mevcut en uygun maliyetli pazarlama kanallarından biri haline getiriyor.
  • Doğrudan iletişim: E-posta pazarlaması, hedef kitlenize doğrudan gelen kutularından ulaşmanızı sağlayarak daha kişisel ve hedefe yönelik bir bağlantı kurmanızı sağlar.
  • Artan etkileşim: Campaign Monitor tarafından hazırlanan bir rapor, segmentlere ayrılmış e-posta kampanyalarının segmentlere ayrılmamış kampanyalara kıyasla %14,31 daha yüksek açılma oranına ve %100,95 daha yüksek tıklama oranına sahip olduğunu ortaya koyarak e-posta pazarlamanın etkileşimi artırmadaki etkinliğini gösteriyor.
  • Dönüşümleri artırın: Barilliance tarafından yapılan bir araştırma, kişiselleştirilmiş e-posta pazarlama kampanyalarının, genel kampanyalara kıyasla %360 daha yüksek dönüşüm oranıyla sonuçlanabileceğini ortaya çıkardı.

e posta pazarlama ajans

Bonduo Dijital Ajans E-Posta Pazarlama Konusunda Size Nasıl Yardımcı Olabilir

Bonduo Dijital Ajans olarak, markalar ve kurumlar için başarıyı artırmada e-posta pazarlamanın etkili bir yol olduğunun altını çizmek isteriz. E-posta pazarlama çözümlerimizle sizler için;

  1. Markanıza ve hedef kitlenize özel kapsamlı bir e-posta pazarlama stratejisi geliştiriyoruz.
  2. Görsel olarak çekici ve mobil uyumlu e-posta şablonları tasarlıyoruz.
  3. Maksimum etkileşim ve dönüşüm için e-posta kampanyalarınızı segmentlere ayırmanıza ve kişiselleştirmenize yardımcı oluyoruz.
  4. Stratejinizi ve sonuçlarınızı sürekli iyileştirmek için e-posta pazarlama performansınızı izliyor ve analiz ediyoruz.

E-posta pazarlama, yüksek yatırım getirisi (ROI), doğrudan iletişim, artan etkileşim ve artan dönüşümler sunan başarılı bir dijital pazarlama stratejisinin önemli bir bileşenidir. Bonduo Dijital Ajans’ın e-posta pazarlama uzmanlığından yararlanarak pazarlama çalışmalarınızı optimize edebilir ve markanızı dijital ortamda başarı için konumlandırabilirsiniz.

Toplu E-Posta Gönderim Platformu ile ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmak, kampanyalarınızı duyurmak ya da satışlarınızı arttırmak için listelerinize toplu tanıtım mailleri/kampanyalar gönderebilirsiniz. Alıcının, maildeki görseli indirmesine gerek kalmadan görsellerin otomatik açılması ve görüntülenmesi özelliğiyle daha fazla kişiye ulaşıp kampanyalarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Dijital Proje Yöneticisi


Bonduo Dijital Ajans Digital Agency
Bonduo Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Kurumsal

Bizi Takip Edin :

Bize Ulaşın

Saray Mah. EnPlaza, No:1 K:1 İç Kapı No:18/19, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Pazartesi 09:30 - 18:00
Salı 09:30 - 18:00
Çarşamba 09:30 - 18:00
Perşembe 09:30 - 18:00
Cuma 09:30 - 18:00
Cumartesi Kapalı
Pazar Kapalı

© 2024 · Bonduo Dijital Ajans.
Tüm Hakları Saklıdır.