2024 yılı için fiyatlarımız güncellenmiştir.

Ana SayfaDijital Pazarlama HizmetleriWordpress Hizmetleri

Wordpress Hizmetleri

Neler Sunuyoruz
Dijital pazarlama hizmetleri

Tüm WordPress hizmetlerimizi keşfet.

Amacımız, optimum performans, kullanıcı deneyimi ve arama motoru görünürlüğü sağlamak için WordPress ya da WooCommerce web sitenizi oluşturmak, sürdürülebilir kılmak ya da optimize etmektir.

WordPress Kurulum

WordPress Kurulum

WordPress altyapısının son sürümünü kullanarak güvenli ve optimize edilmiş şekilde kuruyor, temel ayarları ve eklentileri yapılandırıp özel alan adınıza ve hostinginize WordPress ya da WooCommerce kurulumunu yapıyoruz.

Teklif Al
WordPress Optimizasyon & <br> Site Hızlandırma

WordPress Optimizasyon &
Site Hızlandırma

Hızlı yükleme süreleri, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve SEO’ya katkı sağlamak için WordPress ve WooCommerce web sitenizin performans metriklerini analiz ediyor,  görsel ve kod optimizasyonu, önbelleğe alma vb. işlemlerle sitelerinizi optimize ediyoruz.

Teklif Al
POPÜLER
WordPress Web Site Tasarım & Yazılım

WordPress Web Site Tasarım & Yazılım

Marka kimliğinizi yansıtan ve hedef kitlenizin tercihlerine hitap eden görsel olarak çekici, kullanıcı dostu, hızlı ve duyarlı (responsive) bir WordPress altyapısına sahip içerik yönetimi sistemli web sitesi oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Sıradışı, özel tema tasarımları ve geliştirmelerin yanı sıra gelişmiş işlevsellik için eklenti entegrasyonlarını da kullanıyoruz.

Teklif Al
POPÜLER
WooCommerce <br> E-Ticaret Web Site Tasarım & Yazılım

WooCommerce
E-Ticaret Web Site Tasarım & Yazılım

Özel iş ihtiyaçlarınızı karşılayan kullanıcı dostu, hızlı, güvenli ve duyarlı (responsive) bir online mağaza oluşturmak için WordPress’in önde gelen e-ticaret platformu olan WooCommerce‘i entegre etme ve e-ticaret sitenizi özelleştirme konusunda destek veriyoruz.

Teklif Al
POPÜLER
WordPress SEO

WordPress SEO

WordPress ya da WooCommerce altyapısına sahip web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarındaki (SERP) görünürlüğünü artırmak için anahtar kelime araştırması, sayfa içi optimizasyon, teknik SEO ve içerik optimizasyonu dahil olmak üzere en iyi SEO uygulamalarını uygulayarak web sitenizi arama motorları için optimize ediyoruz.

Teklif Al

Bonduo ile modern, yüksek performanslı WordPress ve WooCommerce web sitelerine sahip olun.

Hızlı ve Güvenli WordPress

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi (CMS) olan WordPress ve onun e-ticaret çözümü olan WooCommerce altyapısı üzerine kurulu web siteleri için kapsamlı çözümler sağlamaya ve bu iki platformu kullanarak web siteler oluşturmaya odaklanan dijital pazarlama çözümlerimize göz atın.

WordPress Güvenlik & Bakım

WordPress Güvenlik & Bakım

WordPress ya da Woocommerce web sitenizin güvenli, işlevsel ve güncel kalmasını sağlamak için düzenli güncellemeler, yedeklemeler, performans optimizasyonu ve sorun giderme dahil olmak üzere WordPress web siteniz için aylık bakım ve destek sağlıyoruz.

Teklif Al
WordPress Web Site Taşıma & Güncelleme

WordPress Web Site Taşıma & Güncelleme

Mevcut web sitenizi WordPress platformuna taşımanıza,  WordPress ya da WooCommerce web sitenizi başka bir alan adına ya da hostinge taşımanıza veya mevcut WordPress sitenizi en son sürüme yükseltmenize yardımcı olarak minimum kesinti süresiyle sorunsuz bir geçiş sağlıyoruz.

Teklif Al

BONDUO İLE PROJEYE BAŞLA

Kaliteli WordPress ve WooCommerce hizmetlerimizle markanızı, işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olalım.

Bonduo Dijital Ajans Digital Agency
Bonduo Dijital Pazarlama Ajansı

Kurumsal

Bizi Takip Edin :

Bize Ulaşın

Saray Mah. EnPlaza, No:1 K:1 İç Kapı No:18/19, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Pazartesi 09:30 - 18:00
Salı 09:30 - 18:00
Çarşamba 09:30 - 18:00
Perşembe 09:30 - 18:00
Cuma 09:30 - 18:00
Cumartesi Kapalı
Pazar Kapalı