2024 yılı için fiyatlarımız güncellenmiştir.

Ana SayfaPazarlama & Satış Araçları

Pazarlama & Satış Araçları

Bonduo Pazarlama ve Satış Araçları

İşiniz için dijital pazarlama ve satış araçları

İş pazarlama ve satış çözümlerimiz için
sorularınız mı var ?

Premium Özellik:
Otomatik Açılan Görseller – E-postalarınızda kampanya görsellerini zahmetsizce sergileyerek, kitlenizin görselleri manuel olarak indirmesine gerek kalmadan e-postanın gövdesinde otomatik olarak açılır/yüklenir (Ouutlook’da bile).

Toplu Posta Platformumuzla hedef kitlenize zahmetsizce ulaşın. Otomatik açılan görselleri, sınırsız kişi listelerini, raporlamayı deneyimleyin. E-posta kampanyalarınızı özelleştirilmiş pazarlama çözümümüzle geliştirin.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İş Ekosisteminizi Güçlendirin – Bonduo’nun B2B2C Bayi Paneli, şirketiniz ve ortak acenteler/partnerler arasında sorunsuz işbirliğine olanak tanıyarak daha yüksek satış, müşteri memnuniyeti için özel fiyatlandırma sağlar ve partner yönetimine imkan tanır.

Verimli ortaklıklar kurun, ajanslara özel fiyatlar sunun ve son tüketicilere erişiminizi genişletin. Bu dinamik panelle iş ekosisteminizi güçlendirin ve satışları artırın.

Ürünleri web sitenizden hızlıca otomatik olarak içe aktarın (XML), teklifleri özelleştirin ve temel müşteri bilgilerini ekleyin. Şablonumuzu kullanarak profesyonel PDF teklifleri oluşturun ve müşterilerinize profesyonel ve çok hızlı şekilde teklif formları (proforma) gönderin.

Teklif Formu Panelimizi kullanarak birkaç dakika içinde profesyonel teklifler oluşturun. Ürünleri kolayca otomatik olarak içe aktarın, teklifleri özelleştirin ve müşteri ayrıntılarını toplayın. Ekibinizle işbirliği yapın ve teklif sürümlerini sorunsuz bir şekilde yönetin.

Teklif Formu Panelimiz ile satış yaklaşımınızı kolaylaştırın ve etkileyici teklifleri zahmetsizce sunun.

Bonduo Dijital Ajans Digital Agency
Bonduo Dijital Pazarlama Ajansı

Kurumsal

Bizi Takip Edin :

Bize Ulaşın

Saray Mah. EnPlaza, No:1 K:1 İç Kapı No:18/19, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Pazartesi 09:30 - 18:00
Salı 09:30 - 18:00
Çarşamba 09:30 - 18:00
Perşembe 09:30 - 18:00
Cuma 09:30 - 18:00
Cumartesi Kapalı
Pazar Kapalı