2024 yılı için fiyatlarımız güncellenmiştir.

Ana SayfaDijital Pazarlama HizmetleriWeb Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

Neler Sunuyoruz
Dijital pazarlama hizmetleri

Tüm web tasarım & yazılım
hizmetlerimizi
keşfet.

Amacımız, markanızı, işletmenizi ya da kişisel web sitelerinizi yeni zirvelere taşıyan birinci sınıf web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaktır.

UI/UX Tasarım

UI/UX Tasarım

Kullanıcı memnuniyetini artıran ve dönüşümleri teşvik eden sezgisel ve görsel olarak çekici bir ara yüz oluşturmaya odaklanıyoruz. Kullanıcılarınız üzerinde kalıcı bir etki bırakan etkileşimli ve keyifli tasarım dünyasına adım atın.

Teklif Al
Mobil Frontend <br>(Ön Yüz) Tasarım

Mobil Frontend
(Ön Yüz) Tasarım

Kullanıcı dostu düzenlerden optimize edilmiş performansa kadar, mobil deneyiminizin rahatlık ve erişilebilirlik için yeni bir standart oluşturmasını sağlıyoruz. Yenilikçi mobil frontend çözümlerimizle harika mobil frontend (ön yüz) tasarımlara sahip olup rekabette bir adım önde olun.

Teklif Al
Web Site Tasarım & Yazılım

Web Site Tasarım & Yazılım

İçerik yönetimini kolaylaştırmak için WordPress, Shopify ve Drupal gibi güçlü CMS (İçerik Yönetim Sistemi) platformlarını kullanarak web sitenizi minimum teknik uzmanlıkla güncellemenize ve bakımını yapmanıza olanak tanıyan, temel arama motoru optimizasyonları yapılmış, hızlı ve tüm cihazlarla uyumlu web siteleri geliştiriyoruz.

Teklif Al
POPÜLER
E-Ticaret Web Site Tasarım & Yazılım

E-Ticaret Web Site Tasarım & Yazılım

Ekibimiz, ürün yönetimi ve güvenli ödeme işleme ile tamamlanmış, kullanıcı dostu e-ticaret web siteleri tasarlama ve geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Online mağazanızı verimli bir şekilde yönetmeniz için gerekli araçları sağlarken, müşterileriniz için de sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlıyoruz.

Teklif Al
POPÜLER
Shopify Mağaza Tasarımı & Kurulumu

Shopify Mağaza Tasarımı & Kurulumu

Markanıza göre uyarlanmış, görsel olarak çarpıcı ve son derece işlevsel şık, modern ve hızlı Shopify mağazaları oluşturuyoruz. Sorunsuz kullanıcı deneyimlerinden güvenli ödeme ağ geçitlerine kadar her ayrıntının, satışları artırmak ve müşterileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak için titizlikle tasarlanmasını sağlıyoruz.

Teklif Al

Bonduo ile modern, yüksek performanslı web sitelerine sahip olun.

Dijital Ortamda Öne Çıkın

Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesine yatırım yaparak markanızın güvenilirliğini artırır, kullanıcı deneyimini geliştirir ve nihayetinde işletmenizin büyümesini ve başarısını artırırsınız.

Özel Yazılım & Tasarım

Özel Yazılım & Tasarım

Marka kimliğinizle uyumlu ve hedef kitlenizin tercihlerine hitap eden benzersiz ve görsel olarak çekici bir web sitesi tasarımı oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Benzersiz, modern ara yüzlü, mobil uyumlu ve yüksek performanslı özel gereksinimlerinize göre uyarlanmış özel yazılımlı web siteleri oluşturuyoruz.

Teklif Al
Website Yeniden Tasarımı

Website Yeniden Tasarımı

Web sitenize yeni bir soluk getirerek, modern, görsel olarak çarpıcı ve yüksek performanslı bir platforma dönüştürüyoruz. Gelişmiş kullanıcı deneyimlerinden cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan duyarlı tasarımlara kadar, kitlenizi cezbetmek ve etkileşimi artırmak için web sitenizi yeniliyoruz.

Teklif Al

BONDUO İLE PROJEYE BAŞLA

Kaliteli web tasarım & yazılım hizmetlerimizle markanızı, işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olalım.

Bonduo Dijital Ajans Digital Agency
Bonduo Dijital Pazarlama Ajansı

Kurumsal

Bizi Takip Edin :

Bize Ulaşın

Saray Mah. EnPlaza, No:1 K:1 İç Kapı No:18/19, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

Pazartesi 09:30 - 18:00
Salı 09:30 - 18:00
Çarşamba 09:30 - 18:00
Perşembe 09:30 - 18:00
Cuma 09:30 - 18:00
Cumartesi Kapalı
Pazar Kapalı